Biuro Maklerskie Banku BPH premiuje swoich klientów

Biuro Maklerskie Banku BPH w innowacyjny sposób nagradza lojalnych klientów. Każda osoba, która posiada rachunek papierów wartościowych od co najmniej trzech lat i dokonuje przynajmniej jednej transakcji rocznie, automatycznie uzyska obniżenie prowizji o 0,01 punktu procentowego za każdą transakcję. Każde następne trzy lata działalności inwestycyjnej będą premiowane kolejną automatyczną zniżką o 0,01 proc. Na przykład klienci, którzy korzystają z usług Biura Maklerskiego Banku BPH od 2003 r. i co roku dokonywali przynajmniej jednej transakcji giełdowej, już teraz mogą kupować i sprzedawać akcje z prowizją 0,35 proc. Prowizja, która standardowo wynosi 0,38 proc. może być obniżona maksymalnie do 0,28 proc. Obniżka dotyczy wszystkich transakcji na rynku kasowym.

Dodatkowo klienci Biura Maklerskiego BPH zawierający transakcje odwrotne w ciągu jednej sesji (tzw. day trading) otrzymają zwrot połowy prowizji od każdej z nich. W przypadku kontraktów terminowych standardowa prowizja od transakcji na kontrakcie na indeks WIG20 wynosi 9 zł, a jeśli klient dokona w tym samym dniu transakcji odwrotnej – zapłaci za nią prowizję w wysokości 4,5 zł. Obniżka obejmuje zarówno transakcje na rynku papierów wartościowych, jak i derywatów.

Aby korzystać z nowych warunków współpracy, nie trzeba podpisywać dodatkowych dokumentów czy aneksów – jest to standardowa oferta dostępna dla każdego klienta Biura Maklerskiego.